Kurumsal

Çörek Dünyası firması; Türkiye’nin ilk yerli donut üretim-satış markası olmak ve genişleyen satış zincirleri oluşturmak idealiyle ilk şubesini 2015 yılında Kırklareli’nin Lüleburgaz ilçesinde kurulan ilk alışveriş merkezi olan Bercadia AVM’de açmıştır.

Firmamızca her gün en kaliteli malzemelerle taptaze üretilen donutlarımız eşsiz lezzetleriyle sevenlerini mutlu etmektedir.

Kapsamlı bir pazar araştırmasından sonra temelleri atılan Çörek Dünyası firması Türkiye’deki donut sektöründe bulunan ihtiyaçları yerli bir firma olarak karşılamak ve kaliteli bir marka olmak misyonuyla hizmetlerine devam etmektedir. Güleryüzlü hizmetiyle, eğitimli personeliyle kurulduğu günden itibaren kaliteli hizmet vermeyi kendisine ilke edinmiştir.

Donut veya doughnut sözcüklerinin dilimizdeki karşığı ‘çörek’tir. Firmanın ismini seçilirken coğrafyamızda yüzyıllardır sevilerek tüketilen bu yiyeceğin aslında ne kadar bizden ve yüzde yüz yerli olduğunu kanıtlama amacı güdülmüştür.

Birinci sınıf Belçika çikolatalarıyla süslenen donutlar, sevenlerine kaliteli ve sağlıklı bir biçimde günlük olarak ulaştırılmaktadır. Raf ömrü kaygısı olmaması sayesinde yediden yetmişe herkes güvenle tüketebilsin diye uzman Çörek Dünyası firmasının aşçıları tarafından hiçbir katkı maddesi kullanılmadan üretilmektedir.